Kůly a palisády

Dřevěné palisády jsou oblíbeným zahradním doplňkem, který se používá k vytvoření chodníčků napříč zahradou, k oddělení dvou částí zahrady nebo se pomocí palisády zpevňuje terén. Vedle toho se dají palisády využít k ohraničení květinových záhonů, z palisádových sloupků se dají vytvořit i schody. Palisády zpevní mírně svažitý zahradní terén a oddělí záhony od cest. Můžeme je využít ke kaskádovým zahradám, slouží k rozdělení dvou odlišných terénů, k obrubě zahradních cest, k výstavbě opěrných zídek. Kůly se používají jako zahradní doplněk při podpěře stromů, keřů a jiných dřevin

Vyrábíme loupané dřevěné kůly, palisády, půlené palisády a minipalisády. Pro výrobu loupaných kůlů a palisád se používá převážně smrkový materiál v průměrech od 5cm do 12cm a délkou do 4m. Kůly a palisády vyrábíme pouze loupané, NE FRÉZOVANÉ!

Pro cenovou nabídku vyplňte poptávkový formulář níže.

 

Loupané kůly

Loupané kůly

Kůly v kůře

Kůly v kůře

Palisády

Palisády

Palisády půlené

Palisády půlené

Mini palisády

Mini palisády

Mini palisády půlené

Mini palisády půlené

Poptávkový formulář
Lovecký obchod

Lovecký obchod

Lovecký-obchod.cz se specializuje na prodej loveckých potřeb a zbraní. Snažíme se o stálé rozšířování nabídky, ve které lovecké potřeby a zbraně převažují.
Prolov Pohoří

Prolov Pohoří

Zaměřujeme se na lovy na drobnou a spárkatou zvěř, organizujeme lovy v zahraničí. Bažantnice Pohoří se zabývá chovem a prodejem drobné zvěře v České republice i dovozem do zahraničí.
info@prolov-cz.com facebook youtube
Stavební řezivo Kůly a palisády Palivové dřevo Zahradní doplňky Myslivecká zařízení
PROLOV s.r.o., Vídeňská 126/IV, 339 01 Klatovy
© 2017